افتتاح رسمی وب سایت برآیند تجربه

سایت شرکت فناوران برآیند تجربه با هدف معرفی توانمندی ها و خدمات این شرکت آغاز به کار کرد. فناوران برآیند تجربه مجموعه ای متشکل از جمعی از جوانان فعال، خلاق، متخصص و به روز در زمینه تولید نرم افزار و ارائه راهکارهای تحت وب است. مجموعه فناوران برآیند تجربه با بهره گیری از تجربه 10 ساله هرکدام از نیروهای خود در زمینه برنامه نویسی، طراحی گرافیک، طراحی وب سایت و مولتی مدیا نوید بخش ارائه فضاهای جدید و نوین در این حوزه خواهد بود.

قرارداد طراحی سایت پرشین آنتن

طی قرارداد منعقد شده با شرکت پنج ستاره نورانی پرشین، طراحی وب سایت و بهینه سازی (سئو) پرشین آنتن به برآیند تجربه واگذار شد. این مجموعه از پیشگامان در عرضه خدمات پیمانکاری امور مربوط به مخابرات صوتی، ساخت ایستگاههای اصلی و انتقال دهنده و توزیع کننده، نصب و راه اندازی دستگاههای تقویت آنتن موبایل، راه اندازی سیستم های تخصصی و کاربردی مخابراتی، تقویت آنتن موبایل و مسدود کننده آنتن موبایل می باشد. این سایت دارای دو زبان نمایش فارسی و انگلیسی خواهد بود.هدف از راه اندازی این وب سایت معرفی خدمات و محصولات پرشین آنتن می باشد. از بارزترین خدمات این وب سایت می توان به سیستم پشتیبانی محصولات اشاره کرد .

قرارداد طراحی سایت برچسب خانه

قرارداد طراحی وب سایت برچسب خانه به برآیند تجربه واگذار شد. برچسب خونه یک فضای آنلاین برای طراحی و تولید برچسب های گرافیکی فانتزی می باشد. برچسب نام ایده ای است عالی برای پایان دادن به گم شده و اشتباه شدن وسایل کودکانمان در مدرسه، مهد کودک، مکانهای بازی عمومی، مهمانی ها و ... . محیط گرافیکی جذاب، استفاده از رنگ های خاص، کاربری آسان، طراحی برچسب دلخواه در فضایی راحت و آسان و ثبت سفارش و پرداخت آنلاین از قابلیت های این وب سایت خواهد بود.

قرارداد طراحی سایت ماکسیم

قرارداد طراحی سایت ماکسیم گستر تولید کننده پوشاک مردانه و زنانه تحت برند ماکسیم به برآیند تجربه واگذار شد. ماکسیم همواره به عنوان یکی از بزرگترین برندهای فعال پوشاک در کشور شناخته می شود. طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی های HTML5 و CSS3 ، روان بودن سایت و جلوه بصری مدرن جزو تعهدات اصلی برآیند در این قرارداد به شمار می آید.

قرارداد طراحی سایت سازمان نقشه برداری - مجموعه رفاهی

قرارداد طراحی وب سایت مجموعه رفاهی سازمان نقشه برداری کشور به برآیند تجربه واگذار شد. این مجموعه شامل تعاونی مصرف کارکنان و مجموعه ورزشی این سازمان می باشد. معرفی آخرین اخبار و اتفاقات پیرامون این مجموعه، معرفی بخش ها، امکانات، به روز رسانی ها و ... از قابلیت های این وب سایت می باشد. 

قرارداد طراحی سایت بانک مهر اقتصاد

قرارداد طراحی وب سایت بانک مهر اقتصاد به برآیند تجربه واگذار شد. این مجموعه در حال حاضر با نام موسسه مالی و اعتباری مهر مشغول به فعالیت می باشد و قرار است به زودی با شروع دوره جدید فعالیت خود با نام بانک مهر اقتصاد مسیر خویش را ادامه دهد. طراحی ساده و رسمی در کنار حفظ زیبایی بصری وب سایت، امنیت بسیار بالا، استفاده از آخرین تکنولوژی ها از تعهدات برآیند تجربه می باشد.

قرارداد طراحی سایت ایسوس ایران

ایسوس ایران نیز به جمع دوستان برآیند پیوست. طی قرارداد منعقد شده با ایسوس ایران، طراحی وب سایت این مجموعه به فناوران برآیند تجربه واگذار شد. طراحی گرافیک مدرن و ساختار شکن با بهره مندی از اصول و تکنولوژی های روز دنیا، برنامه نویسی اختصاصی وب سایت از تعهدات برآیند تجربه در این قرارداد می باشد.

قرارداد طراحی وب سایت بالماسو - فرانسه

طی قرارداد طراحی وب سایت عطر بالماسو - فرانسه - این برند نیز به جمع دوستان برآیند تجربه پیوست. طراحی وب سایت با استفاده از گرافیک مدرن و انیمیشن های جذاب با استفاده از HTML5 و Css3 و پیاده سازی رابط گرافیکی با 6 زبان روز دنیا از مفاد مهم این قرارداد می باشد. مطمئنا گرافیک مورد بحث قابلیت شرکت در مسابقات جهانی طراحی وب سایت را خواهد داشت و از شانس بسیار بالایی برای کسب رتبه برخوردار می باشد.

قرارداد طراحی وب سایت ایده نت

طراحی وب سایت شرکت ایمن دیده بان شبکه با برند ایده نت، به فناوران برآیند تجربه واگذار شد. به رغم جوان بودن، مدیران شرکت تجربه سالها فعالیت در حوزه تجهیزات HP Server Storage را دارا می باشند و از شرکتهایی چون هپتک رایانه، سامانه سبز و پارس سرور تهران دور هم گرد آمدند. طبق این قرارداد، برآیند متعهد شد تا وب سایت معرفی خدمات، محصولات و راه حل های مبتنی بر شبکه ایده نت را با بهره مندی از استانداردهای جدید ایجاد و بستر سایت را برای گسترش در فازهای بعدی پروژه فراهم آورد.قرارداد طراحی سایت ویستا بست

ویستا بست نیز به جمع دوستان برآیند تجربه پیوست. این مجموعه به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل یو پی وی سی بر اساس استاندارد های بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال المان درسطح کشور می باشد. ویستا بست در سال 1386فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یوپی وی سی آغاز کرد و درطی3 سال توانست به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. تولید پروفیل یو پی وی سی در و پنجره فعالیت تخصصی شرکت است که برای پاسخگویی به نیاز بازار در این زمینه درحال حاضردرسراسر...

قرارداد طراحی سایت سیما پردازان ستایش

طی قرارداد منعقده با شرکت سیما پردازان ستایش، طراحی وب سایت جدید این مجموعه نیز به برآیند تجربه واگذار گردید. مؤسسه فرهنگی و هنری سیماپردازان ستایش از سال 74 آغاز به کار کرده است. شرح فعالیت این مؤسسه، ساخت سریال و تیزرهای انیمیشنی و جلوه‌های ویژه برای فیلم‌ است. داشتن دانش به‌روز در ساخت انیمیشن و نیز بهره‌مندی از جدیدترین تجهیزات، سرلوحه همیشگی فعالیت‌های این مؤسسه بوده و هست.

قرارداد طراحی ابر تجارت کهکشان

ابر تجارت کهکشان نامی بسیار آشنا در صنعت بازاریابی شبکه ای کشور می باشد. صنعتی که حدود سه سال از عمر قانونی آن می گذرد و به طور جد توسط وزارت محترم بازرگانی کشور پیگیری و رصد می گردد. طراحی وب سایت جدید این شرکت به فناوران برآیند تجربه واگذار گردید. هدف از راه اندازی این وب سایت معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات این شرکت...

قرارداد طراحی سایت شورای شهر تهران - شورایاران

قرارداد طراحی سایت جدید ستاد هماهنگی های شورای شهر تهران به فناوران برآیند تجربه واگذار گردید. این وب سایت با هدف اطلاع رسانی و گزارش دهی عملکرد این ستاد در قالب سایت خبری راه اندازی می شود. سیستم مدیریت محتوای این وب سایت به راحتی هر چه تمام این امکان را به مدیر وب سایت می دهد تا مطالب سایت را به روز رسانی نموده و بر روی تعامل کاربران با سایت گزارش گیری نماید.

قرارداد طراحی سایت هود کن-نمایندگی کن

قرارداد طراحی وب سایت هود کن، نمایندگی شرکت لوازم خانگی کن در شهرستان ساوه به برآیند تجربه واگذار گردید. هدف از این وب سایت معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات این نمایندگی می باشد

قرارداد طراحی سایت انتشارات جنگل

انتشارات جنگل، جاودانه با تکیه بر سه دهه سابقه فعالیت و در اختیار داشتن امکانات مدرن و پیشرفته، پرسنل مجرب و کارآزموده، با بهره­ مندی از توان فنی و ظرفیت­ های موجود به عنوان یکی از بزرگترین مراکز چاپ و نشر کشور و منطقه، شناخته می شود. طی قراردادی طراحی وب سایت این انتشارات به فناوران برآیند تجربه واگذار گردید. طراحی وب سایت مدرن دارای سیستم کامل فروشگاهی و گزارشگیری فروش از تعهدات این قرارداد می باشد.

قرارداد طراحی سایت تفال

قرارداد طراحی وب سایت تفال به برآیند تجربه واگذار گردید. تفال به عنوان یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در دنیا می باشد. طراحی وب سایت فروشگاهی این برند در ایران، سیستم معرفی کالا و خدمات پس از فروش محصولات این برند از قابلیت های این وب سایت می باشد.

قرارداد طراحی سایت گروه آرمانی

گروه آرمانی به عنوان یکی از شناخته شده ترین مجموعه های فعال در بازار طراحی و چاپ می باشد. طراحی وب سایت این مجموعه با قابلیت معرفی خدمات و توانمندیها، دریافت سفارش و ... در قالب قرارداد به فناوران برآیند تجربه واگذار گردید.

قرارداد طراحی سایت داتیس پلاسما

طی قرارداد جدید، طراحی پلاسما داتیس به عهده برآیند قرار گرفت. طراحی گرافیکی مدرن با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و کاربری و تعامل راحت با کاربران از تعهدات برآیند در این قرارداد می باشد.

قرارداد طراحی سایت همینا

همینا بعنوان بازار مجازی خرید و فروش ایرانیان و با اتکا به دانش و تخصص لازم در زمینه تجارت الکترونیکی، بستری مناسب جهت انجام خرید یا فروش شما کاربران گرامی را فراهم آورده است. هدف اولیه این سایت، بوجود آوردن مکانی است که هموطنان ما بتوانند اجناس کارکرده خود را که قابل استفاده هستند، برای فروش در معرض نمایش بگذارند. در همینا شما می توانید هم به عنوان فروشنده و هم خریدار فعالیت داشته باشید.سایت همینا نیز بعنوان واسطه عملیات خرید و فروش شما را آسان تر می سازد. طراحی وب سایت جدید همینا طی قراردادی به برآیند واگذار گردید

تغییر آدرس و شماره تلفن شرکت

بدینوسیله به استحضار می رساند، محل آدرس شرکت فناوران برآیند تجربه در راستای گسترش و توسعه زمینه های فعالیت و افزایش ظرفیت کاری، به نشانی، تهران خیابان ولیعصر روبروی پارک ساعی خیابان آبشار پلاک 33 واحد 1 انتقال یافت.

انعقاد قرارداد طراحی سایت کادو دی

طی قراردادی طراحی وب سایت فروشگاهی کادو دی به برآیند واگذار گردید. طراحی این سایت فروشگاهی با هدف فروش هدایای خاص و خلاقانه خواهد بود.  ارائه پیشنهادهای متنوع، دسته بندی کالا، جستجوی پیشرفته بر حسب علاقمندی ها کاربر، ثبت سفارش و پرداخت آنلاین از قابلیت های این سیستم فروشگاهی می باشد.

انعقاد قرارداد طراحی سپیدار کن آریا

طراحی وب سایت سپیدار کن آریا، شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش گروه لوازم خانگی کن به برآیند تجربه واگذار گردید. هدف از این وب سایت معرفی هر چه بهتر خدمات این مجموعه و مدیریت منابع و سیستم مدیریت نمایندگی های این مجموعه می باشد.

انعقاد قرارداد طراحی سایت ارتباط تجهیز

قرارداد طراحی سایت فروشگاهی ارتباط تجهیز فعال در زمینه خدمات و محصولات تقویت آنتن دهی موبایل به برآیند واگذار گردید.

قرارداد طراحی سایت کهن

 طراحی وب سایت مرکز چاپ دیجیتال ایران کهن به برآیند واگذار شد. هدف از طراحی این وب سایت ارائه خدمات آنلاین و دریافت سفارشات و حذف مراجعات حضوری مشتریان به این مرکز می باشد.

قرارداد طراحی سایت نانو الوند

قرارداد طراحی وب سایت شرکت نانو الوند به برآیند واگذار گردید. نانو الوند یکی از شرکت های دانش بنیان و فعال در زمینه تولید داروهای درمان سرطان می باشد.

قرارداد طراحی سایت املاک کارینو

طراحی وب سایت املاک کارینو به برآیند واگذار شد. مشتریان میتوانند از طریق این وب سایت اقدام به انتخاب فایل ویا فایلهای مورد نظر خود نموده و با هماهنگی مشاورین این مجموعه اقدام به بازدید فایلهای مورد نظر خود کنید شایان ذکر میباشد که تمامی فایلهای موجود در این وبسایت با کنترل و نظارت کارشناسان و مشاورین این مجموعه وارد وب سایت گردیده و تمامی این فایلها روزانه به روزرسانی میگردد.

انعقاد قرارداد طراحی سایت پارس الکتریک

طراحی سایت یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده لوازم صوتی و تصویری کشور به برآیند واگذار شد. پارس الکتریک با هدف گسترش فعالیت های خود در فضای وب وب سایت خود را طراحی کرد

انعقاد قرارداد فروشگاه اینترنتی درّاب

درّاب به عنوان یکی از یکی از مجموعه های موفق در صنعت موسیقی، طراحی وب سایت خود را به شرکت برآیند واگذار نموده است. طبق قرارداد برآیند تجربه متعهد گردید با استفاده از تجارب چندین ساله خود و به کار گیری از تکنولوژی های نوین و به روز، به تولید محتوا و ایجاد یک وب سایت رسمی جهت معرفی و فروش محصولات به صورت آنلاین بپردازد.

انعقاد قرارداد طراحی سایت هوشمند ژنتیک

طراحی و تولید وب سایت رسمی هوشمند ژنتیک به شرکت برآیند واگذار گردید. طبق این قرارداد شرکت برآیند متعهد گردید تا با ایجاد وب سایت امن به معرفی خدمات و فروش بسته های آزمایشگاهی به صورت آنلاین بپردازد.

انعقاد قرارداد مرکز چاپ و نشر نویسنده

مرکز بزرگ چاپ و نشر نویسنده در شهر اراک، طراحی وب سایت خود را به شرکت برآیند واگذار نموده است. طبق این قرارداد شرکت برآیند متعهد گردید تا با به کار گیری از تیم حرفه ای و خلاق خود، وب سایتی را جهت ثبت و پرداخت آنلاین سفارشات؛ ایجاد نماید.

انعقاد قرارداد سایت خبری شفای زندگی

به زودی وب سایت خبری شفای زندگی توسط مجموعه برآیند راه اندازی خواهد شد. این وب سایت با معرفی دوره های آموزشی، کتب و مقالاتی پیرامون سلامت، خانواده، روانشناسی، جامعه شناختی و ... به علاقمندان کمک خواهد نمود تا با استفاده از آرشیو موضوعی هر مطلب اطلاعات کافی در زمینه مورد نظر، دست یابند.

انعقاد قرارداد نوری گرافیک

مرکز چاپ نوری گرافیک، متخصص در زمینه چاپ بنر Outdoor، indoor برای اولین بار قصد راه اندازی وب سایتی را دارد که با توجه به تخصص شرکت برآیند، این قرارداد به این مجموعه واگذار گردید. از ویژگی های مهم این وب سایت می توان بیان نمود که مشتریان می توانند به صورت آنلاین، سفارشات خود را ثبت نموده و هزینه آن را پرداخت نمایند.

انعقاد قرارداد طراحی سایت پاکرخ

شرکت آرایشی و بهداشتی پاکرخ یکی از شرکت های مطرح در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در سطح منطقه و دارای برندهای شناخته شده لطیفه، کرند، ژیکس، سیلورگیت؛ طراحی سایت خود را به شرکت برآیند واگذار نموده است. در این خصوص شرکت برآیند، با به کار گیری نیروی متخصص و کارآزموده خود قصد طراحی وب سایت سه زبانه فارسی، انگلیسی، ترکی خواهد داشت که مشتریان بتوانند به آسانی با محصولات این شرکت و اطلاعات تکمیلی در خصوص در هر محصول آشنایی های لازم را به دست آورند.

انعقاد قرارداد طراحی سایت کیان صنعت

کیان صنعت، طراحی و راه اندازی وب سایت خود را به شرکت برآیند واگذار نمود. این مجموعه یکی از شرکت های مهم در زمینه تولید و ارائه محصولات و خدمات صنعتی در زمینه صنایع سنگین و نیمه سنگین می باشد. وب سایت این مجموعه به زودی به دو زبان فارسی و انگلیسی جهت معرفی محصولات و خدمات راه اندازی خواهد شد.