سامانه مشتریان

طراحی سایت

اشتراک گذاری:
طراحی سایت,طراحی وب سایت,شرکت طراح سایت,طراح سایت تهران,طراحی site,طراحی website,طراحی سایت برایند,طراحی سایت برآیند,سیستم مدیریت محتوا,سیستم مدیریت محتوی,پورتال,پرتال,طراحی سایت برند
مخاطبان طراحی سایت به چند دسته تقسیم می گردند. اگر تا به حال وب سایتی نداشته اید و یا در رابطه با مزایای داشتن یک وب سایت اطلاعات کاملی ندارید باید گفت: داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند. سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.
دسته دوم، دوستانی که در حال حاضر وب سایت دارند اما وب سایت فعلی آنان قدیمی شده و یا کارایی ندارد، برای مدیریت اطلاعات آن دچار مشکل هستند، به راحتی نمی توانند گزارشات مدیریتی دریافت کنند، سایت آنها به بهینه سازی نشده است و یا حتی از پیمانکار فعلی طراحی سایت خود ناراضی می باشند.
برای هر دو دسته، برآیند تجربه دارای راهکارهای اساسی و مفید می باشد. کافیست چشمان خود را ببندید، وب سایت ایده آل خود را تجسم کرده و ویژگی های آن را برای ما بیان نمایید. تعاریف خود از آن را شمرده و آن را برای کارشناسان ما انتقال دهید. از اینجا به بعد کار برآیند آغاز می گردد. حتی ممکن است شما از وب سایت خود، هیچ تصور و خطوط ترسیمی نداشته باشید. باز هم جای نگرانی نیست. کارشناسان برآیند در این مرحله به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید به خواسته و ایده آل خود در این زمینه برسید. روند کلی طراحی سایت در این شرکت، طبق مراحل زیر است:
مطالعه سیستم و نیازسنجی / وایر فریم و اسکچ / طراحی گرافیک اختصاصی / برنامه نویسی اختصاصی / آموزش راهبری / پشتیبانی
با طی کردن مراحل فوق در ارائه گزارشات مرحله ای و دریافت فیدبک و تاییدیه قدم به قدم، خروجی وب سایت، مطمئنا خروجی دلخواه شما خواهد بود

مطالعه سیستم و نیازسنجی

آیا نیاز به یک وب سایت دارید؟ می دانید که از وب سایت آینده چه می خواهید؟ چه سطحی از گرافیک، انیمیشن، قابلیت، بخش ها، صفحات و امکانات مدیریتی نیاز است که داشته باشید؟ چه سطحی از گزارش و دسترسی برای کاربران سایت و مدیران سایت را نیاز خواهید داشت؟ آیا وب سایتی وجود دارد که وقتی به سایت خود فکر می کنید، تصویر آن به عنوان یک ایده آل به ذهنتان خطور کند؟ آیا وب سایت رقبا و همکاران داخلی و خارجی خود را بررسی کرده اید؟ سایت آن ها دارای چه بخش های بود؟ کدام یک از این بخش را در سایت خود بولد کرده اند؟ چگونه مزایای خدمات، محصولات یا مجموعه خود را معرفی کرده اند؟ آیا معایب وب سایت آن ها را متوجه شدید؟ آیا وب سایت آن ها مدرن و رقابتی است یا صرفا فقط یک وب سایت برای قرار گرفتن و اعلام بر روی کارت ویزیت شرکت شان می باشد؟آیا در نتایج گوگل رتبه مناسبی دارند؟ با فرض برخورداری از یک مدیر IT یا نرم افزار داخل مجموعه خود، آیا آن شخص از سایت آن ها رضایت فنی دارد؟ مدیران دپارتمان های دیگر مجموعه شما، همانند فروش و یا روابط عمومی نیز از آن وب سایت راضی هستند؟ خب بررسی تمامی این موارد تخصصی و زمان بر هستند. کافیست بررسی این موارد را به برآیند واگذار کنید. زمان اعلام نیاز به سایت و درخواست مشاوره حضوری، اطلاعات وب سایت رقبا و اسامی آنان از شما دریافت می شود. پس از بررسی اولیه مدل وب سایت و بخش های آن، وقت مشاوره حضوری با شما تنظیم می شود.

وایرفریم و اسکچ

وایرفریمینگ یک مرحله مهم در هر فرایند طراحی وب سایت/ اپلیکیشن است. در طرح‌های پیچیده و بزرگ از این روش برای تعیین بخش‌های مختلف استفاده می‌شود تا معلوم شود صفحات و عناصر در کجا و با چه هدفی در طراحی به کار روند. وایر فریم یا طرح اولیه، طرح‌بندی (layout) صفحه وب سایت/ اپلیکیشن است که نشان می‌دهد چه عناصر رابطی بر روی صفحه اصلی و سایر صفحات وجود خواهند داشت. هدف وایرفریم ارائه ساختار بصری پایه است که قرارگیری عناصر مختلف یک صفحه را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر یک طرح کلی از طرح بندی صفحه است که به فرایند طراحی و توسعه وب سایت/ اپلیکیشن کمک می‌کند. وایرفریم می‌تواند با استفاده از ابزارهای/ نرم‌افزارهای در دسترس موجود ایجاد شود و هدف آنها این است که منجر به ایجاد یک طرح مؤثر شود. عناصر رنگ و گرافیک می‌توانند مشتریان را منحرف و توجه آنها را از هدف واقعی وب سایت/اپلیکیشن دور کنند. وایرفریم‌ها ارائه ساده‌ای از طرح‌بندی طرح گرافیک هستند و شامل این عناصر نیستند؛ آنها کمک به برقراری ارتباط ایده‌ها به صورت یک روش واضح و سازمان یافته می‌کنند که منجر به درک بهتر می‌شود.با ایجاد Wireframe می‌توان ایده‌های خود را به شکل تصویر بر روی کاغذ یا نرم‌افزار پیاده کرد و به صورت شفاهی و تصویری می‌توان رابط کاربری ایجاد شده را راحت‌تر به مشتری خود نشان داد؛ مشتریان همچنین ممکن است پیشنهادات ارزشمندی برای طراحی مؤثرتر ارائه دهند.

طراحی گرافیک اختصاصی

پس از طی مراحل قبل- بررسی و ارائه طرح و وایرفریم شدن طرح نرم افزار - و تایید مرحله قبل توسط کارفرما، نوبت طراحی گرافیک اختصاصی نرم افزار می باشد. طراحان گرافیک برآیند با مهارت کامل بر روی نرم افزارهای طراحی و تولید گرافیک نظیر فتوشاپ، کورل، indesign و ... با تبعیت از استانداردها و یونیفرم سازمانی مجموعه شما نظیر رنگ سازمانی و رنگ های مکمل و موارد اینچنین، با دانش و تسلط کامل بر روی روانشناسی رنگ ها و کاربرد رنگ ها در زمینه های صنفی و صنعتی و ... دیگر شروع به طراحی بر اساس وایرفریم به دست آمده می نمایند. يكي از اصول بسيار مهم و كليدي در طراحي صفحات، توجه به اصل رنگ بندي صفحات و استفاده از رنگ هاي مكمل و تركيبي مطلوبي است كه كاربران بتوانند بر اساس اصل سهولت و جذابيت صفحه ، به مشاهده مطالب آن بپردازند.

طراحی سایت خبرگزاری

وب سایت های خبرگزاری بر پایه نشر اخبار حوزه های مختلف طراحی می شوند . از این رو محیط کاربری آنها همانند روزنامه ها شلوغ و پر ترافیک است . از جمله مهمترین فاکتورهای موفقیت یک وبسایت خبری می توان به سرعت و امنیت بسیار بالا ، دسته بندی های مناسب و دسترسی آسان و جستجوی پیشرفته در وبسایت اشاره کرد .. 

طراحی سایت شرکتی

از جمله مهمترین کاربرد های وبسایت شرکتی می توان به این موارد اشاره کرد:
معرفی خدمات، معرفی محصولات(بدون امکان خرید) معرفی پروژه ها ، معرفی محصولات B to B و کاتالوگ محور ، معرفی هلدینگ و زیر مجموعه های آنها ، نمایش نمونه کارها (پورتفولیو) و ... در وبسایت شرکتی ایجاد دسترسی مناسب به راه های برقراری ارتباط با مجموعه مانند تماس سریع ، فرم دریافت مشاوره و شبکه های اجتماعی بسیار حائز اهمیت است .

طراحی وب سایت شخصی

وبسایت شخصی همانطور که از نامش مشخص است مربوط به افراد متخصص در یک حوزه بوده و به منظور  معرفی اطلاعات فردی، بیان دیدگاه، ارائه سوابق کاری، نمایش آثار، علاقمندی ها و فعالیت ها و نمایش نمونه کارها (پورتفولیو) طراحی می شوند . در دنیای کسب و کار کنونی یکی از الزامات موفقیت فردی و شناخته شدن در صنعت در دسترس بودن در فضای آنلاین است و از این رو افراد متخصصی که دارای وبسایت هستند از شانس موفقیت بالاتری برخوردار خواهند بود .  

طراحی وب سایت فروشگاهی

خرید آنلاین به یکی از الزامات زندگی امروزی تبدیل شده است، از این رو طی پنج سال اخیر بسیاری از کسب و کارها فعالیت های خود را از فضای آفلاین به فضای آنلاین انتقال داده اند تا بتوانند سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص داده و سهولت استفاده از خدمات یا محصولات خود را برای کاربران فراهم آورند . علاوه بر امنیت و طراحی رابط و تجربه کاربری مناسب، از جمله مواردی که میبایست در یک وبسایت فروشگاهی لحاظ گردد ایجاد دسترسی مناسب به دسته بندی های محصولات ، در نظر گرفتن امکانات مختلف برای ترغیب کاربران به خرید مانند تخفیف پلکانی ، تخفیف بر اساس سبد خرید و ... که منجر به تشویق کاربران به فعالیت و در نهایت خرید گردد . 

طراحی وب سایت بازی و سرگرمی

وبسایت های تفریحی و بازی و سرگرمی از محبوب ترین وب سایت ها هستند . با توجه به ترافیک بالای کاربران در این دسته از وبسایت ها و طولانی بودن زمان استفاده کاربران ، سرعت نقش بسیار مهمی در موفقیت این گونه از وب سایتها ایفا میکند . وبسایت های بازی و سرگرمی در بین نوجوانان و جوانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است از این رو داشتن یک ایده جذاب بسیار حائز اهمیت است . 

طراحی وب سایت آموزشی

فراهم شدن بستر مناسب و فرهنگ سازی در زمینه یادگیری آنلاین طی سال های اخیر ، منجر به این شده است تا افراد و موسسات به آموزش آنلاین و یا ارائه پکیج های آموزشی روی بیاورند . وبسایت های آموزشی یا آکادمی میبایست علاوه بر تجربه کاربری مناسب، از پنل کاربری جذاب و کارآمدی برخوردار باشند تا بتوانند تجربه مثبتی را در این زمینه برای کاربران فراهم آورند . 

طراحی وب سایت بورسی

طراحی سایت کارگزاری بورس و اوراق بهادر نقش ویژه ای در به وجود آوردن ارتباط موثر بین افراد و بورس دارد. به صورتی که فرد با مراجعه به موتورهای جستجو همانند گوگل می تواند متوجه آخرین اخبار و شاخص های بورس شود. طراحی وب سایت برای شرکت بورس و اوراق بهادر همانند یک بنر اعلانات می باشد تا بروزترین اطلاعیه ها را در دید مخاطبان قرار بدهد. احتمال دارد مخاطبان با توجه به اخبار روز به سایت شما مراجعه کنند و اقدام به خرید و یا فروش اوراق نمایند، به همین خاطر شما باید در زمان طراحی سایت شرکت بورس از دقت و سرعت کافی بهره مند باشید. اگر این اطلاعات بصورت دقیق و صحیح بارگذاری شود، آمار بازدید کنندگان سایت بیشتر خواهد شد.

طراحی وب سایت چندوجهی

فروشگاه چند وجهی در واقع یک فروشگاه اینترنتی می باشد که به فروش محصول خاصی مشغول نمی باشد! بلکه فضایی را برای صاحبان کسب و کار به وجود می آورد تا محصولات خودشان را در این فروشگاه بارگذاری کنند و به به فروش برسانند. در این سیستم مدیر فروشگاه بر فروش، پیگیری سفارشات و بخش مالی فروشندگان نظارت دارد و بابت فروش محصولات در فروشگاه خود، درصدی کمیسیون از تامین کننده کسب می کند.

برآیند

آدرس

تهران، میدان توانیر، خیابان دوستان، بن بست کرمانشاهی، پلاک ۸، واحد ۵

ایمیل:info@barayand.net

 

تماس

۰۲۱-۸۶۰۸۰۵۶۲

۰۲۱-۸۶۰۸۰۵۶۹

۰۲۱-۸۶۰۸۰۵۷۴

۰۹۱۲۴۷۹۱۵۲۹

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت خدماتی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت خبری , شرکت طراحی سایت , شرکت طراحی وب سایت , طراح سایت

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت خدماتی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت خبری , شرکت طراحی سایت , شرکت طراحی وب سایت , طراح سایت

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت خدماتی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت خبری , شرکت طراحی سایت , شرکت طراحی وب سایت , طراح سایت

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت خدماتی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت خبری , شرکت طراحی سایت , شرکت طراحی وب سایت , طراح سایت

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت خدماتی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت خبری , شرکت طراحی سایت , شرکت طراحی وب سایت , طراح سایت
طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی وب سایت فروشگاهی , طراحی وب سایت خدماتی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت خبری , شرکت طراحی سایت , شرکت طراحی وب سایت , طراح سایت